U bent hier

Oswald Van Ooteghem

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Oswald Van Ooteghem?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (eerste ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over de Opera voor Vlaanderen (lid 20 juni 1986 - 26 maart 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (voorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gent op 14 augustus 1924
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)