U bent hier

Emiel Van Nooten

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Emiel Van Nooten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Herentals op 17 april 1925 , overleden op 19 maart 2012
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)