U bent hier

Karel Van Miert

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Karel Van Miert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 5 januari 1989)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 5 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 5 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 5 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 23 februari 1988 - 5 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 mei 1988 - 5 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Oud-Turnhout op 17 januari 1942 , overleden op 23 juni 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 5 januari 1989)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Europese mandaten
  • vicevoorzitter van de Europese Commissie en Europees Commissaris voor Mededinging (25 januari 1995 - 16 september 1999)
  • vicevoorzitter van de Europese Commissie en Europees Commissaris voor Mededinging, Personeel en Organisatie, Vertaalbureau en Automatisering (6 januari 1993 - 24 januari 1995)
  • Europees Commissaris voor Vervoer, Kredietwezen en Investeringen en Consumentenbescherming (6 januari 1989 - 5 januari 1993)
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 1 november 1985)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)
Minister
  • minister van staat (sinds 26 mei 1992)
Andere functies
  • partijvoorzitter BSP-SP (27 juni 1977 - 13 januari 1989)