U bent hier

Georges van Lidth de Jeude

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Georges van Lidth de Jeude?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 17 november 1904 , overleden op 24 november 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)