U bent hier

Aimé Van Lent

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Aimé Van Lent?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (18 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 5 juni 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Lokeren op 22 januari 1927 , overleden op 18 april 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • vice-gouverneur provincie Brabant (6 juni 1979 - 31 januari 1994)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 december 1978 - 5 juni 1979)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 september 1968 - 1 juli 1974)