U bent hier

Richard Van Leemputten

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Richard Van Leemputten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Werchter (Rotselaar) op 23 juli 1916 , overleden op 28 juli 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)