U bent hier

Guido Van In

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Guido Van In?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
fractievoorzitter Cultuurraad (14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
fractievoorzitter Cultuurraad (25 februari 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Assebroek (Brugge) op 25 mei 1930
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 december 1987)
  • geco√∂pteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)