U bent hier

Maurice Van houtte

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Maurice Van houtte?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (eerste ondervoorzitter 30 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (eerste ondervoorzitter 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (verslaggever 12 december 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 11 december 1988)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (eerste ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (verslaggever 2 februari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 1 februari 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Turnhout op 13 juli 1934
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (9 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 8 oktober 1984)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 4 juli 1995)