U bent hier

Albert Van Hoorick

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Albert Van Hoorick?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 2 november 1976)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 2 november 1976)
  • Bureau (secretaris 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 2 november 1976)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 2 november 1976)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 16 december 1975 - 2 november 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (secretaris 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Aalst op 31 januari 1915 , overleden op 19 februari 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 2 november 1976)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 februari 1946 - 25 juni 1949)