U bent hier

Robert Van Hooland

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Van Hooland?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 17 november 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)

Meer info

Geboren te Steenhuize-Wijnhuize (Herzele) op 27 april 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)