U bent hier

Bernard Van Hoeylandt

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Bernard Van Hoeylandt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Temse op 15 mei 1917 , overleden op 3 februari 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 17 december 1978)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (10 april 1961 - 22 mei 1965)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (24 januari 1966 - 1 oktober 1977)