U bent hier

Maurice Van Herreweghe

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Maurice Van Herreweghe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 juni 1975)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 17 juni 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 17 juni 1975 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (vast lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Kluizen (Evergem) op 11 augustus 1923 , overleden op 12 november 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (21 januari 1964 - 22 mei 1965)