U bent hier

Johan Van Hecke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Johan Van Hecke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 30 januari 1992 - 29 september 1993)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 26 januari 1989 - 30 juni 1989)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 20 maart 1991)
  • Adviescomit√© Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Gent op 2 december 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 1 oktober 1997)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 15 oktober 2009)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 13 juli 2009)
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 maart 1988 - 1 januari 1989)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP (9 september 1993 - 6 juni 1996)