U bent hier

Louis Van Geyt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Louis Van Geyt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • KP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • KP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • KP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • KP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (toegevoegd lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (toegevoegd lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (toegevoegd lid 7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 24 september 1927 , overleden op 14 april 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (28 januari 1971 - 6 november 1971)