U bent hier

Renaat Van Elslande

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Renaat Van Elslande?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Boekhoute (Assenede) op 21 januari 1916 , overleden op 21 december 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
Minister
  • minister van Justitie (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • vice-eerste minister en minister van Justitie (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Justitie (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • minister van Buitenlandse Zaken en van Ontwikkelingssamenwerking (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • minister van Buitenlandse Zaken (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • minister van Binnenlandse Zaken (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van Europese Zaken en van de Nederlandse Cultuur (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • minister van Cultuur, adjunct voor Nationale Opvoeding (12 juli 1962 - 27 juli 1965)
  • minister adjunct voor Nationale Opvoeding en Cultuur (25 april 1961 - 11 juli 1962)
  • minister-onderstaatssecretaris voor Culturele Zaken (3 september 1960 - 24 april 1961)
  • minister van staat (sinds 26 mei 1992)