U bent hier

Carlo Van Elsen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Carlo Van Elsen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (18 januari 1979 - 1 juli 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Subcommissie voor Sport (vast lid 17 februari 1976 - 18 mei 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 1 juli 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 1 juli 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 1 juli 1981)

Meer info

Geboren te Mol op 5 juni 1926 , overleden op 29 september 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 1 juli 1981)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 27 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)