U bent hier

Victor Van Eetvelt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Victor Van Eetvelt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 12 februari 1986)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 29 januari 1986)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 februari 1986 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Mariekerke (Bornem) op 8 maart 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)