U bent hier

Henri Van Doninck

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Henri Van Doninck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Herentals op 21 januari 1908 , overleden op 8 mei 1974
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (10 april 1961 - 22 mei 1965)