U bent hier

Hugo Van Dienderen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hugo Van Dienderen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 8 februari 1994)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 17 februari 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)