U bent hier

Michel Van Dessel

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Michel Van Dessel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Sint-Katelijne-Waver op 28 september 1927 , overleden op 8 april 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 december 1981)