U bent hier

Paul Van der Niepen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paul Van der Niepen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (16 november 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (ondervoorzitter 6 november 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 15 mei 1979 - 5 november 1979)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (ondervoorzitter 22 november 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 14 juni 1977 - 21 november 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (16 november 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 7 december 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (secretaris 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Iddergem (Denderleeuw) op 13 juni 1926 , overleden op 28 februari 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (3 november 1976 - 16 april 1977)