U bent hier

Stemmen uit de stilte

 

Dirk Van der Maelen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Dirk Van der Maelen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
Lid Vlaamse Raad (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 25 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 17 oktober 1990 - 12 november 1990)

Meer info

Geboren te Geraardsbergen op 14 maart 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (16 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (27 juli 1989 - 23 november 1991)
  • ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (28 september 2009 - 29 september 2019)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1993 - 4 november 1999)