U bent hier

Marcel Van der Aa

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Marcel Van der Aa?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Beveren op 9 augustus 1924 , overleden op 5 september 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)