U bent hier

Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 18 oktober 1983 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Zonhoven op 17 mei 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 8 oktober 2001)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • provinciaal senator (Limburg) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 28 november 2001)