U bent hier

Jan Van den Nieuwenhuijzen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Van den Nieuwenhuijzen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Turnhout op 4 december 1914 , overleden op 26 juli 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)