U bent hier

Jan Van den Eynden

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Van den Eynden?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 20 november 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 22 november 1918 , overleden op 4 februari 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)