U bent hier

Octaaf Van den Broeck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Octaaf Van den Broeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 7 februari 1991 - 18 maart 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 11 juni 1990)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 31 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (eerste ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 27 juni 1983)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 18 oktober 1983 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Lebbeke op 23 juli 1926
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erequaestor van de Senaat (sinds 24 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 december 1978 - 7 november 1981)