U bent hier

Marcellus Van Daele

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcellus Van Daele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Steenhuize (Herzele) op 23 maart 1937 , overleden op 8 mei 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)