U bent hier

Désiré Van Daele

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Désiré Van Daele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Temse op 6 oktober 1909 , overleden op 4 februari 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (1 juni 1967 - 30 maart 1968)