U bent hier

Jules Van Canneyt

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jules Van Canneyt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 30 november 1979)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 30 november 1979)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 30 november 1979)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 30 november 1979)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 30 november 1979)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 30 november 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Klemskerke (De Haan) op 8 juli 1920 , overleden op 30 november 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 30 november 1979)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)