U bent hier

Jozef Van Bree

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (16 oktober 1990 - 23 november 1991)
Lid Vlaamse Raad (16 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 31 oktober 1990 - 23 november 1991)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Hamont (Hamont-Achel) op 19 september 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (28 september 1990 - 23 november 1991)