U bent hier

Jul Van Boxelaer

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jul Van Boxelaer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 1 juni 1983)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 1 juni 1983)
  • Commissie voor Huisvesting (secretaris 10 februari 1982 - 1 juni 1983)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 31 mei 1983)

Meer info

Geboren te Schellebelle (Wichelen) op 9 februari 1923 , overleden op 26 september 2011
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (8 november 1981 - 1 juni 1983)