U bent hier

Elie Van Bogaert

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Elie Van Bogaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (20 februari 1973 - 19 november 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 19 november 1973)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 19 november 1973)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 19 november 1973)

Meer info

Geboren te Gent op 5 september 1919 , overleden op 30 augustus 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • gecoöpteerd senator (25 april 1961 - 22 mei 1965)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 17 april 1977)
Minister
  • staatssecretaris voor Institutionele en Administratieve Hervormingen (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • minister-staatssecretaris voor Nationale Opvoeding (10 augustus 1965 - 18 maart 1966)
  • minister-staatssecretaris adjunct bij de minister van Nationale Opvoeding (28 juli 1965 - 9 augustus 1965)