U bent hier

Lode Van Biervliet

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lode Van Biervliet?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Zarren (Kortemark) op 17 maart 1928 , overleden op 17 mei 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)