U bent hier

Ignace Van Belle

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ignace Van Belle?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (voorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Lochristi op 1 december 1932
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)