U bent hier

Frank Van Acker

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Frank Van Acker?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 17 januari 1983)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 17 oktober 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 17 januari 1983)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 17 januari 1983)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 17 januari 1983)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Brugge op 10 januari 1929 , overleden op 22 april 1992
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 17 januari 1983)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (4 februari 1969 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
Minister
  • minister van Sociale Voorzorg (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • staatssecretaris voor Begroting (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van staat (sinds 6 juni 1985)