U bent hier

Jozef Valkeniers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Valkeniers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (17 januari 1994 - 20 mei 1995)
  • Onafhankelijke (14 oktober 1993 - 17 januari 1994)
  • VU (7 januari 1992 - 13 oktober 1993)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 16 juni 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 4 november 1993)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 4 november 1993)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 5 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Adviescomit√© Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (secretaris 15 januari 1986 - 20 oktober 1986)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (secretaris 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Schepdaal (Dilbeek) op 29 december 1932
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 juli 2003)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 4 november 1999)
Minister
  • staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (9 mei 1988 - 11 juli 1989)