U bent hier

René Uyttendaele

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over René Uyttendaele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (secretaris 6 november 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 15 mei 1979 - 5 november 1979)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (secretaris 22 november 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 14 juni 1977 - 21 november 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (tweede ondervoorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 30 juni 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Wetteren op 6 augustus 1928 , overleden op 9 februari 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (16 november 1989 - 3 februari 1992)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (30 januari 1989 - 15 november 1989)