U bent hier

Jef Ulburghs

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jef Ulburghs?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 1 januari 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 1 januari 1995)
  • Werkgroep Migranten (ondervoorzitter 4 maart 1992 - 1 januari 1995)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 23 september 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 3 maart 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 1 januari 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 1 januari 1995)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 1 januari 1995)

Meer info

Geboren te Zolder (Heusden-Zolder) op 9 juni 1922 , overleden op 1 september 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 1 januari 1995)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)