U bent hier

Georgia Turf-Demunter

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Georgia Turf-Demunter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (15 februari 1977 - 16 april 1977)
  • CVP (16 oktober 1973 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Gent-Eeklo (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (secretaris 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 25 februari 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Gent-Eeklo (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (secretaris 31 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 30 mei 1979)
Lid cultuurraad Kieskring Gent-Eeklo (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Gent-Eeklo (15 februari 1977 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Gent-Eeklo (16 oktober 1973 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Oosterzele op 24 oktober 1920 , overleden op 10 oktober 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (11 januari 1977 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (9 oktober 1973 - 9 maart 1974)