U bent hier

Leo Tindemans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Leo Tindemans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 24 juli 1989)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 24 juli 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Zwijndrecht op 16 april 1922 , overleden op 26 december 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 24 juli 1989)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1961 - 22 mei 1965)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 16 juli 1999)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 16 december 1981)
Minister
  • minister van Buitenlandse Betrekkingen (9 mei 1988 - 18 juni 1989)
  • minister van Buitenlandse Betrekkingen (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • minister van Buitenlandse Betrekkingen (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • minister van Buitenlandse Betrekkingen (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • eerste minister (25 april 1974 - 19 oktober 1978)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • minister van Landbouw en Middenstand (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van Communautaire Betrekkingen (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van staat (sinds 26 mei 1992)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP (6 april 1979 - 17 december 1981)