U bent hier

Jozef Thys

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Thys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Betekom (Begijnendijk) op 17 maart 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)