U bent hier

Jef Tavernier

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jef Tavernier?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (tweede ondervoorzitter 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 25 januari 1993)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 26 september 1994)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (toegevoegd lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (toegevoegd lid 21 februari 2006 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (toegevoegd lid 29 maart 2006 - 7 juni 2009)

Meer info

Geboren te Aalter op 1 november 1951
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 27 augustus 2002)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 juli 2003)
Minister
  • minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu (28 augustus 2002 - 11 juli 2003)
  • Vlaams minister van Leefmilieu, Landbouw en Ontwikkelingssamenwerking (18 februari 2004 - 21 juli 2004)