U bent hier

Francis Tanghe

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Francis Tanghe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Emelgem (Izegem) op 7 augustus 1916 , overleden op 25 augustus 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (11 april 1954 - 31 mei 1958)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 1 april 1982)