U bent hier

Willy Taelman

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Taelman?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 3 maart 1992 - 4 mei 1994)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 5 mei 1994 - 18 mei 1994)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (eerste ondervoorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Jacht (plaatsvervangend lid 12 juni 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (eerste ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (vast lid 18 oktober 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 17 oktober 1983)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 22 januari 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Bouwel (Grobbendonk) op 3 mei 1937 , overleden op 20 maart 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)