U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Frank Swaelen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
fractievoorzitter Cultuurraad (8 januari 1980 - 20 oktober 1980)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 18 maart 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (ondervoorzitter 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
Lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 19 oktober 1976)
Lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Antwerpen op 23 maart 1930 , overleden op 23 december 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 8 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (25 juni 1968 - 6 november 1971)
  • erevoorzitter van de Senaat (sinds 13 juni 1999)
  • voorzitter van de Senaat (11 oktober 1988 - 12 juni 1999)
Minister
  • minister van Landsverdediging (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • minister van Landsverdediging (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van staat (sinds 30 januari 1995)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP (18 december 1981 - 16 september 1988)