U bent hier

Antoon Steverlynck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Antoon Steverlynck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 8 oktober 1990)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (18 oktober 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (18 oktober 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (voorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 8 oktober 1990)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 26 november 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Vichte (Anzegem) op 14 juli 1925 , overleden op 7 december 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 december 1987 - 8 oktober 1990)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (11 oktober 1977 - 16 december 1978)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 januari 1986 - 16 november 1989)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 1 januari 1986)
Minister
  • staatssecretaris toegevoegd aan de minister van Landbouw en Middenstand (21 januari 1972 - 25 januari 1973)