U bent hier

Lodewijk Steenwegen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Lodewijk Steenwegen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (27 september 1994 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse Raad (27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 27 september 1994 - 20 mei 1995)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Leuven op 19 mei 1963
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (20 juli 1994 - 20 mei 1995)