U bent hier

Louis Standaert

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Louis Standaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (22 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Rossem (7 januari 1992 - 21 december 1994)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Brugge op 3 oktober 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)