U bent hier

Nora Staels-Dompas

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Nora Staels-Dompas?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Koersel (Beringen) op 24 juni 1925 , overleden op 2 april 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 24 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 3 februari 1992)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 april 1980 - 1 april 1982)